نرم افزار پر کاربرد Clean Master

نرم افزار پر کاربرد Clean Master

مقدمه

شاید شما هم کمبود یک اپلیکیشن بهینه سازی و مدیریت حافظه را در گوشی های اندروید خود احساس کنید. اپلیکیشن های زیادی در زمینه ی پاکسازی حافظه ساخته و ارائه شدند که البته این سری اپلیکیشن ها از محبوبیت خوبی در بین کاربران برخوردار هستند.

آشنایی با اپلیکیشن Clean Master

اپلیکیشن Clean Master به بهینه سازی و پاکسازی حافظه می پردازد، به این معنا که به کمک این اپلیکیشن قادر به حذف فایل های Cache، فایل های Junk و به طور کلی تمامی فایل های اضافه ای که کاربردی ندارند خواهید بود. این اپلیکیشن ها به ذخیره ی بیشتر باتری، عملکرد بهتر گوشی و فضای ذخیره سازی بیشتر کمک خواهد کرد. از سوی دیگر می توان به قابلیت آنتی ویروس نیز اشاره کرد که از تهدیدهایی مانند تروجان، بدافزارها و اپلیکیشن های جاسوسی جلوگیری خواهد کرد.

این اپلیکیشن از بخش های مختلفی تشکیل شده است که می توان به Junk Files، Phone Boost، Antivirus، Battery Saver، App Lock، CPU Cooler و دیگر قابلیت های این چنینی برای بهبود عملکرد گوشی اشاره کرد. در ادامه مختصری از عملکرد بخش های مختلف این اپلیکیشن را ارائه خواهیم کرد.

Junk Files: حذف فایل های غیر ضروری و ناخواسته

Phone Boost: ایجاد فضای خالی در رم و افزایش سرعت عملکرد گوشی

Antivirus: اسکن اپلیکیشن های موجود در گوشی هوشمند و شناسایی ویروس

Battery Saver: کاهش مصرف باتری و غیر فعال کردن برنامه هایی که باتری بیشتری را مصرف می کنند

App Lock: رمز گذاری اپلیکیشن های مختلف برای امنیت بیشتر

CPU Cooler: غیر فعال کردن برخی برنامه های غیر ضروری در حال اجرا برای تنظیم دما و خنک کردن CPU

محبوبیت اپلیکیشن Clean Master در بین کاربران

Clean Master عملکرد دستگاه شما را با پاک کردن فایل های ناخواسته، بهینه سازی حافظه دستگاه، حفاظت کامل در برابر ویروس ها و مدیریت برنامه های نصب شده، بهبود می بخشد. اپلیکیشن Clean Master در سیستم عامل های اندروید، ویندوز و iOS به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این اپلیکیشن دارای امتیاز ۴٫۷ است و تاکنون بیش از ۹۰۰ میلیون بار از فروشگاه ها و سایت های مختلف دانلود و نصب شده است. این اپلیکیشن یکی از پرطرفدار ترین اپلیکیشن های بهینه سازی در بین کاربران است.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *