دانلود نرم افزار قبولی در آیین نامه رانندگی

دانلود نرم افزار قبولی در آیین نامه رانندگی

مقدمه

آزمون های آیین نامه رانندگی برای کاربران زیادی نگران کننده است و به علت آشنا نبودن با سوالات، یادگیری برای مردم سخت خواهد بود. به همین منظور اپلیکیشن های زیادی با هدف ارائه ی سوالات مشابه آیین نامه ی رانندگی ارائه شده و در اختیار مردم قرار گرفته است که یکی از بهترین و کاربردی ترین این اپلیکیشن ها با نام آزمون آیین نامه رانندگی در بازار ارائه شده است.

آشنایی با اپلیکیشن

این برنامه کاملاً شبیه به آزمون آیین نامه ی رانندگی است و تمامی سوالات مهم این آزمون در این اپلیکیشن مشاهده می شود. در واقع شما پس از نصب و استفاده از این اپلیکیشن با بخش های مهم آزمون آشنا خواهید شد و پس از شرکت در آزمون مقدماتی خود به این موضوع پی می برید که تمامی سوالات را تمرین کرده و در اپلیکیشن مشاهده نمودید.

نحوه کار با اپلییکشن

این اپلیکیشن آیین نامه از ۴ بخش تشکیل شده است که می توان به بخش های آزمون، تست زنی، آزمون اصلی و آموزش اشاره کرد. بخش آزمون ها شامل ۲۴ آزمون است و در هر آزمون ۳۰ سوال در ۲۰ دقیقه زمان دقیقاً مشابه آزمون واقعی ارائه شده است. در پایان هر آزمون درستی و نادرستی پاسخ هایتان مشخص خواهد شد و قبولی یا مردودی شما اعلام می شود. در بخش تست زنی شما می توانید در هر حوزه ای که اشکال دارید وارد شوید و سوالات مربوط به آن بخش را پاسخ دهید و تمرین کنید. برای مثال می توانید بخش تابلو های رانندگی را انتخاب کنید و با سوالات آن بخش آشنا شوید.

در بخش آزمون اصلی که نیاز به پرداخت درون برنامه دارد، با سوالات آزمون اصلی آیین نامه آشنا خواهید شد و در نهایت بخش آموزش مانند یک کتاب تمامی بخش ها را توضیح داده است و می توانید مطالب مربوط به کتاب را از بخش آموزش مطالعه نمایید. به طور کلی این اپلیکیشن بسیار کامل و جامع است و نیازی به مطالعه ی کامل کتاب نخواهد بود. به کمک این اپلیکیشن قادر خواهید بود تا به تمامی سوالات آزمون پاسخ دهید و به طور کامل آموزش ببینید.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *