بازی های رایگان Xbox در ماه جولای

بازی های رایگان Xbox در ماه جولای

مقدمه

ماه جولای فر رسیده است و این بدان معناست که کاربران اشتراک طلایی ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ می توانند بازی های جدیدی را به صورت رایگان تجربه نمایند .

شرکت مایکروسافت برای کنسول ایکس باکس وان عناوین Assault Android Cactus و Death Squared و برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ Virtua Fighter 5: Final Showdown و Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction را در نظر گرفته است . خبر خوب برای دارندگان کنسول ایکس باکس وان این است که این کنسول به لطف پشتیبانی از بازی های نسل گذشته می توانند به بازی های کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیز دسترسی داشته باشند .

عنوان Assault Android Cactus که برای کاربران اشتراک طلایی کنسول ایکس باکس وان از تاریخ ۱ تا ۳۱ جولای به رایگان در دسترس می باشد ، اولین بار در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم های مختلفی عرضه شده و توانسته نمرات خوبی را از منتقدان دریافت نماید . عنوان Death Squared نیز یک بازی پازلی معمایی است که کاربران می توانند به تنهایی یا حداکثر تا ۴ کاربر آن را تجربه نماید . این بازی از تاریخ ۱۶ جولای تا ۱۵ آگوست به صورت رایگان در دسترس می باشد .

برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیز عنوان Virtua Fighter 5: Final Showdown یک بازی مبارزه ای است که به لطف آموزش های دقیق درون بازی مورد توجه تازه واردان قرار می گیرد و کاربران در این بازی به رقابت با سایر بازیکنان آنلاین می پردازند . این بازی از تاریخ اول تا ۱۵ جولای در دسترس می باشد . عنوان Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction نیز در سال ۲۰۱۰ عرضه شده و شامل مبارزات تک نفره می باشد که در بین طرفداران این سری بسیار محبوب است . کاربران می توانند این بازی را از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ جولای تجربه نمایند .

ایکس باکس وان

Assault Android Cactus (July 1-31)
Death Squared (July 16-August 15)

ایکس باکس ۳۶۰

Virtua Fighter 5: Final Showdown (July 1-15)
Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction (July 16-31)

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *