مدیریت کار ها با سرویس جدید گوگل

مدیریت کار ها با سرویس جدید گوگل

مقدمه

گوگل اخیرا اپلیکیشن و سرویس جدید Google Tasks را بدون سر و صدا ارائه کرده است. شما از طریق این سرویس می توانید به کارهای خود نظم ببخشید و لیستی از کارهای روزانه ی خود تهیه کنید. این سرویس در جیمیل نیز قابل دسترس خواهد بود و کارایی زیادی در نظم بخشیدن به کارها خواهد داشت. سرویس Google Tasks از محیط کاربری دوستانه ای برخوردار است و به همراه Google Keep و Google Calendar در سمت راست جیمیل قرار خواهد گرفت، در نتیجه دسترسی به آن بسیار ساده خواهد بود.

با در نظر داشتن کاربران زیاد جیمیل، منطقی است که یک برنامه اختصاصی Google Tasks نیز ایجاد شود. شما می توانید لیست کار خود را در برنامه ایجاد و مدیریت کنید و در نهایت وظایف را تقسیم بندی نمایید. همچنین می توانید به الویت بندی کارها بپردازید و با تنظیم تاریخ، یادآوری را برای انجام به موقع کارها اعمال کنید.

ادغام سایر سرویس ها

لازم به ذکر است که این سرویس قابلیت های خاصی را ارائه نمی کند اما امکان ادغام آن با سایر سرویس های گوگل چون Gmail و Calender بسیار جذاب و ارزشمند است. اپلیکیشن این سرویس نیز هم اکنون برای سیستم عامل های اندروید و iOS قابل استفاده است. این اپلیکیشن هنوز بسیار ساده است ولی در عین حال بسیار کاربردی خواهد بود. هم اکنون می توانید از این سرویس از طریق Gmail خود نیز بهره ببرید.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *