حل مشکل برقراری تماس در گوشی های سامسونگ گلکسی S9 , S9+

حل مشکل برقراری تماس در گوشی های سامسونگ گلکسی S9 , S9+

مقدمه

یک تفاوت اساسی بین گوشی های اندرویدی و iOS وجود دارد و آن اینست که گوشی های با سیستم عامل iOS پس از آپدیت دچار مشکل می شوند و مشکل گوشی های اندروید با آپدیت برطرف می شود. همین دیروز در خبرها داشتیم که گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس با آپدیت iOS 11.3 در برقراری تماس در حالت اسپیکر دچار مشکل شده اند و بلندگوی آنها کار نمی کند. امروز اما در مورد پرچمداران اندرویدی سامسونگ داستان کمی متفاوت است.

ظاهراً گلکسی اس۹ و اس۹ پلاس در برقراری تماس و پایداری آن با مشکل مواجه شده اند و این موضوع سامسونگ را مجبور کرده تا آپدیت جدیدی برای حل این مشکل ارائه کند. به نظر میرسد که مشکل پیش آمده به منطقه جغرافیایی خاص یا حتی آب و هوای خاص مربوط نمی شود، چرا که کاربرانی از اروپا، آفریقا و خاورمیانه گزارش داده اند که گوشی های آنها در هنگام برقراری تماس دچار مشکل شده است.

آپدیت جدید برای سامسونگ

سامسونگ چند هفته ای زمان نیاز داشت تا مشکل پیش آمده را قبول کند و در پی کشف راه حل آن باشد. غول کره ای سرانجام دو آپدیت برای گلکسی اس۹ و اس۹+ با شماره سیستم عامل G960FXXU1ARD4 و G965FXXU1ARD4 ارائه کرد. هر کدام از این آپدیت ها ۱۵۰ مگابایت حجم دارند و به طور خاص برای رفع مشکل ایجاد شده در تماس ها می باشند. علاوه بر این سامسونگ تصمیم گرفته است تا با این آپدیت ها کیفیت تصاویر پس زمینه را نیز بالاتر ببرد.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که آیا با به روزرسانی های جدید مشکل آزاردهنده مربوط به تماس ها رفع می شود یا خیر، سامسونگ اما امیدوار است که حل شود. اگر شما هم یکی از پرچمداران جدید سامسونگ را در اختیار دارید و هنوز آپدیت جدید را دریافت نکرده اید، از بخش تنظیمات (Settings) به منوی Software update بروید و از آنجا چک کنید که آیا آپدیتی موجود است یا خیر.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *