تغییر و تحول در نسخه جدید اینستاگرام

تغییر و تحول در نسخه جدید اینستاگرام

مقدمه

شبکه اجتماعی پرطرفدار و به شدت اعتیاد آور اینستاگرام بخشی به نام Explore یا جستجو دارد که در آن با استفاده از الگوریتم های مختلف میتوانید مطالب مختلفی که در این شبکه اجتماعی به نمایش گذاشته شده و دوستانتان با آنها تعامل داشته اند را بیابید. این بخش یکی از پر طرفدار ترین و اعتیاد آور ترین بخش های این شبکه اجتماعی می باشد و به نظر می رسد تغییراتی برای آن در راه است تا قابلیت های جدیدی به آن اضافه کرده و رضایت بیشتری برای کاربران از این بخش فراهم کند.

چندی پیش طی مراسم F8 فیسبوک اعلام شده بود که نسخه باز طراحی شده ای از بخش جستجوگر اینستاگرام به زودی عرضه خواهد شد که مطالبی مرتبت با محتواهایی که کاربر دنبال میکند در اختیارشان می گذاشت. اما در بروز رسانی جدید این بخش به طبقه بندی بر اساس موضوعات کانال ها نیز مجهز خواهد شد. این دسته بندی ها شامل موضوعات ورزشی، فیلم ، سریال، تلویزیون و در نهایت بخشی با نام For You خواهد بود که بخش آخر مطالبی مطابق با محتواهایی که با آنها تعامل داشته اید را در اختیارتان خواهد گذاشت.

در مراسم مذکور قابلیت های دیگری مانند چت های ویدئویی و چت های ویدئویی گروهی نیز مطرح شده بود اما تاکنون اخباری درباره آنها منتشر نشده است و تنها بروز رسانی که صورت گرفته و به زودی شاهد آن خواهیم بود بخش جستجوگر جدید است که احتمال دارد تا چند روز آینده برای شبکه اجتماعی اینستاگرام عرضه شود. تجربیات کاربران مختلف از شبکه های اجتماعی حالت های مختلفی دارد و نوع استفاده آنها نیز متفاوت از یکدیگر است

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *