معرفی وبسایت حل مسائل ریاضی

معرفی وبسایت حل مسائل ریاضی

مقدمه

حل برخی معادلات و سوالات ریاضی برای برخی از افراد به ویژه دانش آموزان سخت و غیر قابل حل است. به همین منظور اپلیکیشن های مختلفی برای کمک به این افراد ارائه شده است که می توان به اپلیکیشن و سایت بسیار کاربردی Mathway اشاره کرد. در ابتدا این قابلیت از طریق سایت Mathway ارائه شد که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. پس از مدتی اپلیکیشن آن نیز در سیستم عامل های اندروید و iOS ارائه شد و در اختیار کاربران قرار گرفت.

بررسی و نحوه ی استفاده از سایت و اپلیکیشن Mathway

استفاده از امکانات این سایت بسیار ساده است و به راحتی می توانید با ورود به سایت www.mathway.com از این قابلیت های جذاب آن بهره مند شوید. در این سایت می توانید پاسخ سوالات انتگرال، معادلات مثلثاتی، رسم نمودارها، رسم اشکال و دیگر سوالات پیچیده ی ریاضی را دریافت کنید و راه حل سوالات را نیز مشاهده نمایید. در واقع به کمک این سایت قادر خواهید بود تا پاسخ تمامی سوالات ریاضی را پیدا کرده و بررسی نمایید. در گوشه ی سمت چپ نیز منویی قرار گرفته که می توانید نوع عملیات ریاضی خود را انتخاب کنید و از امکانات آن بهره ببرید. کافیست با وارد کردن معادلات در بخش Enter a problem سوال خود را ارسال کنید و پاسخ را دریافت کنید.

اپلیکیشن Mathway نیز عملکرد بسیار ساده ای دارد و به راحتی قابل استفاده خواهد بود. این اپلیکیشن در سیستم عامل های اندروید و iOS قابل استفاده خواهد بود و در تمامی فروشگاه های اپلیکیشن قابل دسترس است. اپلیکیشن آن نیز دقیقاً مشابه سایت Mathway عمل می کند و می توانید نوع مسئله را از بخش منو انتخاب کنید و سوال خود را وارد نمایید تا پاسخ برایتان ارائه شود. باشد اشاره کرد این اپلیکیشن قادر است تا به تمامی سوالات اعم از سوالات نموداری و جدول های نسبی نیز پاسخ دهد در نتیجه بسیار دقیق و کاربردی طراحی شده است. لازم به ذکر است که این سایت و اپلیکیشن از سرعت بالایی برخوردار است و به صورت آنی پاسخ سوال را برایتان ارسال می کند.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *