برنامه ساخت موزیک ویدئو Music.ly

برنامه ساخت موزیک ویدئو Music.ly

مقدمه

در حال حاضر اپلیکیشن Musical.ly (موزیکال لی) جزو یکی از برنامه ‌های محبوب و پرطرفدار ساخت موزیک ویدیو به حساب می‌آید. اپلیکیشن مذکور در دو نسخه اندرویدی و آی او اسی عرضه شده و علاوه بر امکان ساخت موزیک ویدیو، از قابلیت هایی نظیر صداگذاری ویدیو و ساخت اسلایدشو نیز بهره می‌برد.

آموزش کار با برنامه

به منظور دسترسی به قابلیت های برنامه Musical.ly (موزیکال لی) نیازمند ساختن حساب کاربری خواهید بود. از قابلیت‌های کاربردی برنامه مذکور می‌توان به امکان ساخت موزیک ویدیو اشاره کرد. بدین منظور آیکون به شکل به علاوه در قسمت انتهایی صفحه را لمس کرده و گزینه Pick Music را انتخاب کنید. بدین ترتیب به آرشیو آهنگ‌های برنامه موزیکال لی (Musical.ly) دسترسی خواهید داشت. همچنین امکان جستجوی آهنگ از طریق کادر جستجو موجود در قسمت فوقانی صفحه فراهم آمده است. از سوی دیگر کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش My Songs به آهنگ‌های موجود در حافظه گوشی خود دسترسی داشته باشند.

برنامه Musical.ly قابلیت‌های نظیر پخش آهسته (Slow) و یا تند (Fast) ویدیو را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است. همچنین کاربران می‌توانند با لمس آیکون به شکل قیچی، قسمت دلخواه از آهنگ مورد نظر خود را برش دهند. برنامه مذکور از افکت های واقعیت افزوده نیز بهره می‌برد. به منظور دسترسی به این افکت ها تنها کافیست تا به بخش Lenses مراجعه کنید.

پس از اتمام فرایند ضبط ویدیو، می‌توانید فیلتر مورد نظر خود را بر روی ویدیو اعمال کنید. در نهایت کاربران می‌توانند با لمس گزینه Post ویدیو مورد نظر خود را در برنامه Musical.ly به اشتراک بگذارند و یا با لمس گزینه Save Private نسبت به ذخیره ویدیو به صورت خصوصی اقدام نمایند. در صورت تمایل به دسترسی به ویدیو ضبط شده تنها کافیست تا به پروفایل خود مراجعه کنید. با پخش ویدیو و لمس آیکون به شکل سه نقطه می‌توانید به قابلیت ‌هایی نظیر به اشتراک گذاری ویدیو در اینستاگرام، ذخیره ویدیو در گالری و یا حذف آن دسترسی داشته باشید.

از دیگر قابلیت های برنامه Musical.ly می‌توان به امکان صداگذاری ویدیو اشاره کرد. به منظور ویرایش و صداگذاری ویدیوهای از پیش ضبط شده مجددا آیکون به شکل به علاوه را لمس نموده و گزینه From Library را انتخاب کنید. پس از انتخاب ویدیو، با لمس آیکون موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه می‌توانید آهنگ مورد نظر خود را بر روی ویدیو قرار داده، سپس با لمس آیکون به شکل قیچی قسمت دلخواه از آهنگ را برش دهید.

نقاط قوت

  • امکان ساخت موزیک ویدیو
  • امکان صداگذاری ویدیو
  • بهره‌مندی از فیلترها و افکت های واقعیت افزوده
  • امکان ساخت اسلایدشو
  • قابلیت به اشتراک گذاری ویدیوها از طریق شبکه های اجتماعی

نقاط ضعف

  • این اپلیکیشن نقطه ضعف قابل ملاحظه‌ای ندارد

اپل استور

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *