حل مسائل ریاضی در اندروید

حل مسائل ریاضی در اندروید

مقدمه

اگر از افرادی هستید که تمایل دارید بدون دردسر و با استفاده از گوشی هوشمندتان نسبت به حل مسائل ریاضی وارد عمل شوید.برنامه‌ای تحت عنوان PhotoMath وجود دارد که به طور رایگان در گوگل پلی استور (Google Play Store) عرضه شده و قابل دانلود و نصب است.

با استفاده از این برنامه می‌توانید تنها با قرار دادن گوشی خود در جلوی مسائل ریاضی نوشته شده، پاسخ آن‌ها را در آن واحد به مشاهده کنید.

برنامه PhotoMath با دوربین دستگاه اندرویدی ارتباط دارد و از طریق آن مسئله ریاضی نوشته شده را بررسی می‌کند. سپس مسئله را آنالیز و پاسخ آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه خواهد کرد.

حل مسائل ریاضی با گوشی

در قدوم اول باید برنامه PhotpMath را در دستگاه اندرویدی خود نصب نمایید. برای انجام این کار کافیست که به گوگل پلی استور مراجعه کنید و نام این اپلیکیشن را جستجو کنید. با کلیک بر روی این قسمت هم به صفحه دانلود برنامه نام برده شده در پلی استور هدایت می‌شوید. پس از دانلود برنامه، آن را در دستگاهتان نصب و اجرا کنید.

نحوه کار برنامه

در این شرایط دوربین دستگاه به همراه برنامه PhotoMath فعال می‌شود. شما در صورت مکان حتی قادر به استفاده از چراغ فلش گوشی هوشمندتان هم خواهید بود. در بخش میانی برنامه یک کادر با گوشه‌های قرمز رنگ را مشاهده خواهید کرد. با لمس این کادر می‌توانید ابعاد آن را برای مسائل با پیچیدگی بیشتر، بزرگ کنید.

کافیست که متن مسئله ریاضی مد نظرتان را در کادر ارائه شده توسط برنامه PhotoMath قرار دهید. این اپلیکیشن ظرف مدت زمان چند صدم ثانیه پاسخ مسئله ریاضی مد نظرتان را ارائه خواهد کرد.

photomathبنابراین به همین سادگی می‌توانید از طریق برنامه PhotoMath نسبت به حل مسائل ریاضی با گوشی هوشمندتان وارد عمل شوید. برنامه PhotoMath حتی می‌تواند روش یا راه حلی که برای حل مسئله مد نظرتان به کار برده را نمایش دهد. برای مشاهده این راه حل کافیست که پاسخ ارائه شده از سوی برنامه PhotoMath را لمس کنید.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *