گیم پد منحصر به فرد مایکروسافت معرفی شد

گیم پد منحصر به فرد مایکروسافت معرفی شد

مقدمه

شرکت مایکروسافت در اقدامی دور از انتظار از کنترلر جدید و منحصربفرد Sport White Special Edition ایکس باکس رونمایی کرد. کنترلری سفید رنگ با طرحی جذاب که نظر گیمرهای صاحب کنسول XBOX ONE را به خود جلب می کند. این کنترلر بی سیم بوده که دارای اشکال هندسی نقره ای و کلیدهای طوسی است. به گفته مایکروسافت کنترلر منحصربفرد جدید از پروتکل Xbox WIFI معمولی و بلوتوث پشتیبانی می کند. بنابراین کاربران می توانند کنترلر Sport White Special Edition ایکس باکس را به سیستم کامپیوتر خود متصل کرده و از آن در کنار PC خود به کار گیرند. گذشته از آن جک ۳٫۵ میلیمتری هدست نیز در این کنترلر به کار گرفته شده تا بتوان هر هدفونی را متصل کرد.

قیمت

کنترلر منحصربفرد Sport White Special Edition ایکس باکس قیمت ۶۹ دلاری داشته و برای پیش خرید دردسترس است. مایکروسافت اعلام کرده محصول جدید اواخر این هفته در بازار انگلستان و ماه جولای در ایالات متحده به فروش خواهد رسید. برای کسب جزئیات بیشتر به صفحه فروش کنترلر در فروشگاه مایکروسافت استور مراجعه کنید. شرکت مایکروسافت در نظر داشته امکانات بیشتری را برای گیمرهای خود در نظر گیرد. این موضوع تنها شامل کنترلرهای منحصربفرد نشده و محصولات مختلفی را دربرمی گیرد.

در E3 سال ۲۰۱۸ شاهد خریداری چند استودیو جدید بودیم که نشان می دهد برنامه مایکروسافت برای ارائه بازیهای انحصاری باکیفیت تر و متعدد جدیست. کنترلر جدید نیز در کنار کنسول های میان نسلی و قدرتمند XBOX ONE تجربه بازی لذت بخشی را فراهم خواهد آورد که در نوع خود قابل توجه خواهد بود. انتظار می رود بزودی کنترلرهای منحصربفرد دیگری توسط مایکروسافت معرفی شود که از طراحی قابل توجه و جذابی برخوردار هستند. تاکنون کنترلرهای منحصربفرد متعددی توسط این شرکت معرفی شده و Sport White Special Edition از معدود کنترلرهای ردموندیها نیست.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *