قابلیت استریم ویدئو در جدیدترین آپدیت تلگرام

قابلیت استریم ویدئو در جدیدترین آپدیت تلگرام

ویدئو استریم

شاید مهمترین قابلیتی که در آپدیت جدید به تلگرام اضافه شده است، استریم ویدئو باشد. کاربران حالا می توانند بدون آنکه نیاز باشد، ویدئویی را ابتدا دانلود کنند، آن را تماشا کنند. به طور معمول در زمانی که شما مشغول تماشای یک کلیپ جدید هستید، یک نوار وضعیتی را در قسمت پایین آن مشاهده خواهید کرد. نوار خاکستری رنگ نشان میدهد که چه میزان از حجم محتوا ذخیره شده است. البته در نظر داشته باشید که قابلیت استریم در حال حاضر تنها برای ویدئوهای آپلود شده در نسخه ۴٫۸ و بالاتر فعال است.

ویزگی فعالسازی خودکار تم شب

ویژگی دیگری که در آپدیت جدید به تلگرام اضافه شده است قابلیت فعال سازی خودکار تم شب است. زمانی که این تم فعال را فعال کنید، ظاهر برنامه تاریک تر شده و نور کمتری در برنامه وجود خواهد داشت. تلگرام چند تم تاریک را به برنامه اضافه کرده است، که شما می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از قسمت Settings -> Theme -> Auto-Night Mode تنظیم کنید که تم شب از چه ساعت تا چه ساعتی فعال باشد.

ویژگی تلگرام لوگین

آخرین قابلیتی که در آپدیت جدید به تلگرام اضافه شده است، Telegram Login می باشد. حالا در وب سایت های خارج از تلگرام امکانی وجود خواهد داشت که شما بتوانید با اکانت تلگرام در آنها احراز هویت کنید. این روش وارد شدن به سایت ها بسیار شبیه به ویجت فیسبوک می باشد. زمانیکه برای اولین بار از این ویجت استفاده می کنید، باید شماره تلفن خودتان را در آن وارد کنید، تا از طریق تلفن به اکانت تلگرام شما پیغام تأیید ارسال شود. پس از آن، در دفعات بعدی شما به راحتی می توانید به آن وب سایت ها وارد شود.

آپدیت نسخه ۴٫۸ در حال حاضر تنها برای سیستم عامل اندروید در دسترس است، اما مطمئنا به زودی در سیستم عامل iOS به روزرسانی خواهد شد.

تلگرام

Post source : telegram

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *