بازی The Elder Scrolls V: Skyrim VR

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim VR

مقدمه

شرکت بازی سازی Bethesda که بازی‌های پرطرفدار فراوانی مانند Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه خود دارد چند ماه پیش نسخه واقعیت مجازی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim را برای هدست پلی‌استیشن VR منتشر کرده بود. اکنون شعبه مریلند این شرکت اعلام کرده است که نسخه واقعیت مجازی بازی مذکور بالاخره برای کاربران کامپیوترهای خانگی هم تولید شده و به زودی عرضه خواهد شد.

طبق اعلام شرکت بتسدا در تاریخ ۳ آوریل ( ۱۴ فروردین ۱۳۹۷) بازی The Elder Scrolls V: Skyrim VR برای کاربران کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد و این نسخه از بازی شامل تمام بسته‌های الحاقی که تاکنون برای نسخه هدست پلی‌استیشن VR منتشر شده بود مانند بسته الحاقی Dawnguard، بسته الحاقی Hearthfire و بسته الحاقی Dragonborn نیز می‌باشد.

با مراجعه به شبکه استیم صفحه این بازی را میتوان مشاهده کرد اما اطلاعات زیادی درباره آن مانند سیستم مورد نیاز بازی در این صفحه موجود نیست ولی قیمت بازی ۵۹٫۹۹ دلار اعلام شده است. علاوه بر این هدست‌های واقعیت مجازی آکیلوس ریفت و اچ تی سی وایو و هدست واقعیت ترکیبی ویندوز به عنوان دستگاه‌هایی که قابیلت اجرای این بازی را دارند اعلام شده است.

شرکت بتسدا پیش از این تجربه انتشار بازی‌های واقعیت مجازی را با ارائه بازی‌های Fallout 4 VR و DOOM VFR بدست آورده بود، ولی اکنون کاربران کامپیوتر نیز میتوانند دنیای وسیع و دیدنی اسکایریم را هم در هدست‌های واقعیت مجازی خود ببینند و در آن به گشت و گذار و انجام ماموریت‌های مختلف بپردازند.

تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *